Elite date seznamka – ano či ne?

V současné době zkouším členství na české seznamce Elite Date, která se prezentuje jako česká seznamka pro hledání vážného vztahu. Zatím jsou mé dojmy veskrze kladné. Registrace proběhla rychle a jednoduše, dotazník byl docela podrobný, ale za  minut bylo vše vyplněno. Výsledky seznamování mne pozitivně překvapily. Seznamka posílá nabídky partnerů na mail, info o doručených  zprávách, a také o tom kdo váš profil navštívil.

Majitelé stránky neustále vylepšujou, takže je tam pořád něco nového, pořádají se různé slevové akce, takže sedá zaregistrovat zadarmo a pak čekat na nějakou slevovou akci na premiové členství. Administrátorky jsou příjemné a v pohodě, dá se s nima super pokecat, a navíc je tam skvělá poradna, kde se leckdo dozví něco nového.

Dají se nastavit filtry vyhledávání a můžete se seznamovat podle návrhů které dostanete nebo podle profilů které si sami najdete. Ovládá se to docela jednoduše, takže to zvládne i antitalent jako já. Nabízení chlapi jsou dost v pohodě. Sice občas někdo vypadá divně, ale oprvdové úchyly a loudiče mažou, takže je tam fajn prostředí a docela to jde. Schůzky jsem měla zatím 3 a zítra jdu ještě na jednu večeři s sympatickým chlapíkem, tak uvidím jestli z toho něco bude. Členství v Elite Date je sice placené, ale myslím že to za ty prachy stojí. Naví základní členství je zdarma, a než si zakoupíte placené máte možnost si zjistit kolik lidí ve vašem regionu,  věku, kraji či vzdělání v databázi sezanky právě je, a jeslti se vám to vyplatí.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s