Be2 – online seznamka pro vážný vztah

Be2 je online seznamka která byla založena v roce 2004 v Německu a brzy expandovala do celého světa, takže nyní se jedná o jednu z největších online seznamek. V současnosti je na Be2 registrováno okolo 50 milionů lidí z 34 různých zemí. Heslem Be2 je “Najděte toho pravého” a v jeho duchu se tato online seznamka snaží poskytovat kvalitní služby na poli seznamování. Hlavní princip seznamování na Be2 je počítačové vyhodnocování dotazníků, které byly vytvořeny psychology na základě vědeckých poznatků ohledně vzájemné kompatibility uživatelů. Těm se pak zobrazí protějšky vybrané počítačem a mohou se vzájemně oslovit.

Kolik to stojí?

Registrace a základní členství v seznamce je zadarmo. V rámci tohoto členství jsou však fotografie ostatních členů rozmazány. Můžete sice ostatním uživatelům zasílat zprávy, ale odpovědi si můžete přečíst až když si zakoupíte Premium členství, Což je zároveň jedna z nevýhod této seznamky. Na druhou stranu, členství není nijak drahé stojí pouze 149 korun, pokud si ho koupíte jen na jeden měsíc, nebo mnohem výhodnějších 399 Kč na celý rok, což je pouhých 33 Kč měsíčně.

Bohužel, pokud se rozhodnete Premium členství zrušit, nebo zrušit celý svůj profil, zaplacené peníze se vám nevrátí. Což je sice menší vada na kráse, ale na druhou stranu, podobné podmínky má většina seznamek.

Jaká je kvalita seznamování na Be2?

Po vyzkoušení seznamky můžu říci že kvalita je dobrá, po zaplacení Premium můžete využívat všechny funkce seznamky a Kvalita partnerů které vám seznamka nabízí je dobrá. Tedy ne že by tam nebyli obligátní chlapíci kterým jde jen o sex, ale díky tomu že Be2 profily ručně kontroluje, a také díky tomu že seznamka je částečně placená, není těchto prudičů příliš. Párovací algoritmus funguje dobře a nabízí vám potenciální partnery kteří se kvám opravdu hodí. Za mě mohu říci, že mne kvalita online seznamky Be2 příjemně překvapila. Škoda jen že na rozdíl od jiných seznamek, které i se základním účtem zdarma jsou použitelné, Be2 bez nákupu Premium účtu nejde pořádně používat.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s