Seznamte se s pravou láskou

V době počítačů a mobilních telefonů, kdy téměř všechno děláme online, není divu že ani seznamování nezůstalo stranou tohoto trendu. Online seznamky jsou čím dál tím více populární a dokonce se zjistilo, že až třetina všech lidí má profil na některé z online seznamek. Nejde jen o singles, na internetových seznamkách hledají povyražení i zadané nebo vdané ženy a ženatí muži.
Pokud se chcete také seznámit, buď k nalezení lásky a dlohuhodobého partnerského vztahu, nebo si jen chcete nezávazně zařádit, jistě vás napadlo, kterou seznamku z toho množství dostupného na českém internetu zvolit?

Jakou seznamku zvolit

Možná by vás mohla zaujmout Seznamte se, česká online seznamka, která na našem truhu působí už docela dlouho, od roku 2003. Seznamte se může nabídnout více než 140 000 členů z Česka, kteří hledají seznámení. Navigace na seznamce je velice jednoduchá, po snadné registraci, vyplnění vašeho osobního profilu (něco o sobě, s kým se chcete seznámit, co si od seznámení slibujete a také o tom jak si představujete budoucí partnerku. ) a doplnění nějkaých svých fotografiích můžete začít vyhledávat svůj protějšek. Vyhledávání je velmi intuitivní a jednoduché, profily můžete filtrovat podle nejrůznějších parametrů, jako je věk, vzhled, zájmy a mnoho dalších.

Kolik stojí registrace do seznamky

Registrace a základní členství v online seznamce Seznamte se je zdarma. Seznamte se ale nabízí také plné členství které umožňuje prohledávat profily podle více parametrů, a ruší některá omezení která má základní členství, jako je počet zpráv které můžete poslat za den a podobně. S plným členstvím můžete využívat všechny možnosti Seznamte se naplno a bez omezení. Toto plné členství je ale také zadarmo! Tedy pokud jste žena. Muži si musejí za plné členství něco připlatit. Zdá se vám to nespravedlivé? Ale kdeže. Díky této možnosti je na seznamte se o mnoho více žen které se chtějí seznámit, než na ostatních seznamkách které členství zdarma ženám nenabízejí.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s