eDarling – seznamovací aplikace pro smartfony

Seznamovací aplikace eDarling je aplikace pro smartphony, která slouží lidem kteří mají účet na seznamce eDarling, pro zkvalitnění a zjednodušení seznamování. Pokud hledáte partnera a máte účet na seznamce eDarling, je tato mobilní aplikace to pravé pro vás.

Na této seznamce najdete převážně lidi nad 30 let, s vyšším vzděláním, i proto je motto eDarlingu seznamka pro lidi na úrovni

Aplikace eDarling nabízí stejné funkce jako jejich internetová stránka, pouze ji máte dostupnou kdykoli a odkudkoli prostřednictvím vašeho smartfonu. Aplikace je dostupná pro všechny běžné operační systémy, jako je iOS a Android.

Seznamka eDarling je sice poměrně mladá, ale za dobu své existence se vypracovala na jednu z nějvětších evropských online seznamek. Sdužuje více než 12 milionů členů z celé EU a více než 150 000 členů z ČR. eDarling se prezentuje jako seznamka pro lidi na úrovni, a skutečně, mezi členy najdeme převážně vzdělané, lépe situované lidi nad 30 let.

Přihlášení do aplikace, stejně jako registrace u seznamky eDarling je zadarmo. Platí se pouze za nadstandartní funkce, takže za vyzkoušení tatao seznamovací aplikace určitě stojí. Pokud to však s seznamováním myslíte vážně, rozhodně doporučuji si nějaké to VIP připlatit, alespoň na čas.

EDarling vybírá vhodné partnery podle dotazníků které jsou opravdu velice rozsáhlé, asi 280 otázek, přestože jsem byla na hodně seznamkách, tak podrobný dotazník jsem ještě neviděla. Mělo by to však zaručit skutečně kvalitní seznámení a výběr protějšku, který se k vám bude opravdu hodit a bude vyhovovat vašim požadavkům.

 

S edarlingem mám dobrou osobní zkušenost. měla jsem zmiňovanou mobilní aplikaci i VIP členství na jeden měsíc, seznámila jsem se skvělým partnerem (byl to pilot), bohužel náš vztah po roce skončil, jelikož dostal nabídku práce v SAE Emirátech, kam jsem ho nemohla následovat, takže jsme se rozešli. V současnosti ale uvažuju že eDarling zase zkusím, Rozhodně to podle mne stojí za to. Ať už s aplikací do mobilu, nebo jen na počítači, tato seznamka si urřitě zaslouží vysoké hodnocení. Jediná škoda je že poplatky za VIP členství nejsou nejnižší, ale za kvalitní služby, nalezení vztahu s partnerem který vám bude vyhovovat to jistě stojí.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s