Jak začít rozhovor na seznamce

Začít rozhovor z cizí dívkou je mnohem snazší, když si o ní zjistíme co nejvíce informací předem. Prodo dříve než se rozhodnete dívku na seznamce oslovit, přečtěte si nejdřív její seznamovací profil, a pokud je to možné i to co o sobě sděluje na facebooku a jiných sociálních sítích.

Jak začít rozhovor na seznamce? Začněte rozhovor o situaci ve které se dívka nachází nebo o tématu které ji zajímá. To je většinou nejlepší možnost jak vzbudit její zájem. Pokud hovoříte o věcech které ji zajímají, máte mnohem větší šanci udržet zajímavou konverzaci. Ale pozor, vyhněte se tématům o kterých nic nevíte, pokud se dívka o dané téma zajímá, asi o něm i něco ví, tak ať se svou neznalostí a “děláním chytrého” zbytečně neztrapníte.

Většina lidí se ráda baví o sobě, takže pokud budet mluvit o ní, ráda vám odpoví na mnoho otázek, ze kterých e dozvíte ještě více o jejích zájmech a zálibách. Ptejte se, dívkám většinou velice lichotí když projevíte zájem o jejich záliby.

Hlavně buďte originální a vtipní. Pokud dívku rozveslíte, máte napůl vyhráno. Oslovit dívku na seznamce není nic tak těžkého, hlavně dejte najevo že vás zajímá ona jako osobnost, nejlépe tak že budete vědět co píše ve svém profilu. Budete tak jedním z mála mužů na seznamce kteří profily čtou předtím než dívku osloví.

Zachovat si přirozenost, nenucenost a vtipnost je nejlepší způsob jak dívku na seznamce oslovit. Ze začátku byste neměli tlačit  na pilu a mít nějaké sexuální narážky. Dalibyste tím najevo pouze svoji nezralost. Přestože je jí asi jasné že vám jde o sex, uvědomte si že vás ještě vůbec nezná, a pokud se někdy v budoucnu chcete dostat do její postele, musíte začít zlehka a postupně.

Pokud to vezmete za dobrý konec, a neuspěcháte to, zjistíte že se úspěch dostavil a že začít rozhovor s dívkou na seznamce není nic  těžkého ani složitého.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s